turnir calendar

TURNIR CALENDAR LZS FOR 2009 CUP COMPETITION
Turnir calendar Croatia
Turnir calendar Italy
Turnir calendar Austria

January type town organiser Note
17. Lok. biatlon Kamna Gorica LS Škofja Loka DP
23.-25. Indoor 18m Nimes Francija medn. tekmovanje
24. 31. Indoor 18m Indoor prilagojeno reg. 1 Škofja Loka Vavta vas LS Škofja Loka OŠ Vavta vas SLOVENSKI pokal Dvoransko šolsko regijsko prvenstvo
31. Indoor prilagojeno reg. 2 Koper OŠ Dušana Bordona Dvoransko šolsko regijsko prvenstvo
Februar      
08. 14. Indoor 18m Indoor 18m Ilirska Bistrica žalec LK Ilirska Bistrica LK Žalec SLOVENSKI pokal
21.-22. Indoor 18m + OK Šenčur LK Šenčur DP posamezno in ekipno
Marec      
02.-08. Indoor 18m Rzwszow Poljska SP
14. Indoor prilagojeno Postojna OŠ Postojna Dvoransko šolsko DP
21. 28. 3D krog 3D krog Dolenjske Toplice Ložnica pri Žalcu LK Dolenjske Toplice LK Sokol 3D pokal, Jadranski pokal 3D pokal
April      
01.-05. FITA + OK Santo Domingo Dominikanska rep. 1.SPT
04. 3D krog Preddvor LK Feniks Kranj 3D pokal
05. FITA krog Ankaran LK Ankaran SLOVENSKI pokal, FITA POKAL 1.t.,štud.DP
11. Gozdni krog Grad Turjak LK Turjak SLOVENSKI pokal
14.-19. FITA + OK Riom Francija 1.GP
18. 900 krogov prilagojeno področja več Zunanje šolsko regijsko prvenstvo
18. AH Kratki krog Ankaran LK Ankaran Odprta tekma za ZSČ
18.-20. 3D krog Poreč Hrvaška 1.EAA 3D pokal
25. FITA krog     FITA POKAL 2. tekma
Maj      
04.-09. FITA + OK Poreč Hrvaška 2.SPT
09. 900 krogov prilag. Vavta vas LK Varing Novo mesto Zunanje šolsko DP
12.-16. FITA + OK Legnica Poljska 1.EMPOK
17. FITA krog Škofja Loka LS Škofja Loka FITA POKAL 3. tekma
19.-24. FITA + OK Sofia Bolgarija 2.GP
23. AH 12+12 Škofla Loka LS Škofja Loka SLOVENSKI pokal, FAWR
30. FITA krog Maribor LK Maribor FITA POKAL 4.tekma - Postružnikov memorial
Junij      
02.-07. FITA + OK Antalya Turčija 3.GP, 3.SPT
06. Archatlon Vavta vas LK Varing Novo mesto  
07. 3D krog Logatec LD Logatec 3D pokal
13. FITA krog Logatec LD Logatec FITA POKAL 5. tekma
27. AH 12+12 Škofla Loka LS Škofja Loka SLOVENSKI pokal, FAWR
27.-02.07. Lokostrelski tabor Bohinj LZS Lokostrelska šola
Julij      
30.06.-04.07. FITA + OK Sarzana Italija 2.EMPOK
02.-06. FITA Beograd Srbija Univerzijada
04. 3D krog Grad Snežnik DLLL Snežniška Diana 3D pokal, Jadranski pokal
11.-19. FITA + OK Ogden ZDA Mladinsko in kadetsko SP, kval. za MOI
18. Archatlon Tacen DL Šmarna gora  
18.-19. 3D krog Agfalva Madžarska 2.EAA 3D pokal
18.-19. 3D tradicional Predjama LK Mins Postojna Viteški turnir
13.-26. AH 24+24 Kaohsiung TPE Svetovne igre
31. Archatlon Bohinj LS Škofja Loka  
25.07.-01.08. Lokostrelska šola Bohinj LZS Lokostrelska šola
Avgust 01.-02. AH 24+24 Štefanja Gora LK Feniks Kranj DP, FAWR
04.-09. FITA + OK Shanghai Kitajska 4.SPT
08. AH 12+12 Pečovnik LK Brand Celje SLOVENSKI pokal, FAWR
16.-23. 3D krog Vorau Avstrija EP EAA 3D
18.-23. AH 24+24 Champagnac Francija EP AH
29. 3D krog Podolnica LK Potens 3D pokal
September      
01.-10. 05. FITA + OK 900 krogov Ulsan Žalec Koreja LK Žalec SP DP, SLOVENSKI pokal
06. Archatlon Maribor LK Maribor  
07.-12. FITA Zeeland Nizozemska Evropske veteranske igre
12. FITA krog Kamnik LK Kamnik SLOVENSKI pokal, FITA POKAL 6. tekma
12.-13. 3D krog Sedmihorky Češka 3.EAA 3D pokal in FINALE
15.-19. 3D krog Giulianello Italija SP
19.-20. FITA + OK     DP pos. in ek., FITA POKAL 7.tekma
26. Archatlon Kokrica LS Škofja Loka  
26. 3D krog Ulovka VLR Vilijem DP
26.Oktober OK Copenhagen Danska SPT Finale
09.-11. FITA 70m + OK Madrid Španija 2. Evropski klubski pokal
10.-18. FITA, Indoor, AH Sydney Australija Svetovne veteranske igre
10. 3D krog Ložnica pri Žalcu LK Sokol 3D pokal
18. Flight & Clout Jevnica LK Jevnica DP
November      
22. December Indoor 18m Koper LK Ankaran SLOVENSKI pokal
05. Indoor 18m Postojna LK MINS Postojna Memorial Mateja Šabca
19. Zaključna prireditev   LZS Zaključna prireditev LZS
zadnji popravek 17.03.2009     verzija 4.
LEGENDA:
MODRA = MEDNARODNE TEKME ZELENA = ŠOLSKI PROGRAM
RDEČA = DVODNEVNA DRŽAVNA PRVENSTVA SIVA = DODATNI PROGRAM
ORANŽNA = ENODNEVNA DRŽAVNA PRVENSTVA RJAVA = 3D POKAL, EAA tekme
VIJOLIČNA = FITA POKAL ROZA = ARC POKAL
ČRNA = SLOVENSKI POKAL OLIVNA = JADRANSKI POKAL

SLOVENIAN CUP 2009

datum type town organiser Note
24.01. Indoor 18m Škofja Loka LS Škofja Loka SLOVENSKI pokal
08.02. Indoor 18m Ilirska Bistrica LK Ilirska Bistrica SLOVENSKI pokal
05.04. FITAkrog Ankaran LK Ankaran SLOVENSKI pokal, FITA POKAL 1.t.,štud.DP
11.04. Gozdni krog Grad Turjak LK Turjak SLOVENSKI pokal
23.05. AH 12+12 Škofla Loka LS Škofja Loka SLOVENSKI pokal, FAWR
27.06. AH 12+12 Škofla Loka LS Škofja Loka SLOVENSKI pokal, FAWR
08.08. AH 12+12 Pečovnik LK Brand Celje SLOVENSKI pokal, FAWR
05.09. 900 krogov Žalec LK Žalec DP, SLOVENSKI pokal
12.09. FITAkrog Kamnik LK Kamnik SLOVENSKI pokal, FITA POKAL 6. tekma
22.11. Indoor 18m Koper LK Ankaran SLOVENSKI pokal
FITA POKAL 2009
datum type town organiser Note
05.04. FITA krog Ankaran LK Ankaran SLOVENSKI pokal, FITA POKAL 1.t.,štud.DP
25.04. FITA krog     FITA POKAL 2. tekma
17.05. FITA krog Škofja Loka LS Škofja Loka FITA POKAL 3. tekma
30.05. FITA krog Maribor LK Maribor FITA POKAL 4.tekma - Postružnikov memorial
13.06. FITA krog Logatec DL Logatec FITA POKAL 5. tekma
12.09. FITAkrog Kamnik LK Kamnik SLOVENSKI pokal, FITA POKAL 6. tekma
19.-20.09. FITA + OK     DP pos. in ek., FITA POKAL 7.tekma
3D CUP 2009
datum type town organiser Note
21.03. 3D krog Dolenjske Toplice LK Dolenjske Toplice 3D pokal, Jadranski pokal
28.03. 3D krog Ložnica pri Žalcu LK Sokol 3D pokal
04.04. 3D krog Preddvor LK Feniks Kranj 3D pokal
07.06. 3D krog Logatec LD Logatec 3D pokal
04.07. 3D krog Grad Snežnik DLLL Snežniška Diana 3D pokal, Jadranski pokal
29.08. 3D krog Podolnica LK Potens 3D pokal
10.10. 3D krog Ložnica pri Žalcu LK Sokol 3D pokal
JADRANSKI POKAL 2009
datum type town organiser Note 21.03. 3D krog Dolenjske Toplice LK Dolenjske Toplice 3D pokal, Jadranski pokal 25.04. 3D krog HOC Bjelolasica SK Fr. strjeličari, Hrvaška CRO 3D Kup, Jadranski pokal 16.05. 3D krog Hrvatska Kostajnica SK Sunja, Hrvaška CRO 3D Kup, Jadranski pokal 04.07. 3D krog Grad Snežnik DLLL Snežniška Diana 3D pokal, Jadranski pokal